| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor sa imi platesc datoria la Orange.Nu am banii necesari deocamdata deoarece am probleme de sanatate si castig greu banii.Cine vrea sa ma ajute sa ma sune la nr. 0747537862.Am aritmie la inima,lipsa un rinichi din nastere, probleme cu stomacul (gastrita) si spatele deplasat de la o cazatura.Cine vrea sa ma ajute poate sa primeasca o copie dupa analize,ecograf, EKG la inima.Multumesc anticipat. Am nevoie de raspuns urgent pe nr. de telefon.Acest mesaj il scriu de la biblioteca oraseneasca fiindca doar aici am acces la internet.Numarul de telefon pe care trebuie platita datoria este 0742086185.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Ti'am trimis un wester Union de 1500€.pe numele:Nae dupa claee