| SweetyღGirl a întrebat:

Heey! cum se atrage un barbat capricorn? ce il cucereste? cel mai mult.

1 răspuns:
| JustMusic a răspuns:

Nu o sa dau copy-paste ca cineva de pe site nu raspunde la intrebari si se ia de mine daca fac asta.Iti la s un link e cam mult de citit dar cred ca te ajuta :http://horoscop.rol.ro/......ml.Parerea mea este ca fiecare persona e diferita si nu te poti baza 100% pe zodii, poate te ajuta si ele in proportie de 30-40% dar depinde de persoana.Cel mai bine ar fi sa il cunosti si iti dai seama ce ii place, din cultura mea generala despre zodii stiu ca majoritate corcutelor{berbec, taur, capricorn} sunt cam greu de cucerit si vor sa vada ca te lupti pentru ei.