| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Cum se fac inimioarele sau fluturasi aceia cand vrei sa scriu un nume poti sa faci tot felul de semne cum se fac? adica ca semnele astea ☻,☺,°☆▀▄ semne astea le-am copiat dupa aia l-am dat paste ca sa vi lea arat.scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Intri la start...acolo dai run si scrii charmapwinking
Si acolo gasesti semnele:*
Fundabatting eyelashes

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai asa si trebuie sa faci! Copy & Paste! Uite aici caractere speciale pentru scris :
CARACTERE SPECIALE online - http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html Copy & paste!
Bafta!

| FluTuRaS_2810 explică:

App, mulţumesc tuturor! ♥

| AmyGrigoriu a răspuns:

♥♥

asta este

| BlaBla_7319 a răspuns:

Buna, daca ai calculator, nu laptop, dai pe alt + (un numar) deodata, din partea dreapta a tastaturii, incerci mai multe modele si o sa-ti iasa. Bafta! happy

| flori999 a răspuns:

Dapoi da asa♥alt apoi da in dreapta la 3
☺☻♠♣♦•◘○ ↨♦

| FluTuRaS_2810 explică (pentru flori999):

Scuze, deja am dat fundita. :* Daca vei mai raspunde, iti voi mai da; x.