| DragutzikaDeDe a întrebat:

Cum faci inimioarele astea♥♥♥♥?(mentionez am laptop) FUnda

6 răspunsuri:
| kristy a răspuns:

Fii atenta! Nu toti stiu info pe TPU! Se foloseste tabelul ASCII!
1)Tine apasat tasta ALT si apoi apasa tasta "3" din numpad partea aceea din dreapa tastaturii cu cifre) si apoi ia degetele de pe ambele taste♥.
PStongueoti face mult mai multe cu asta apasand alte cifre si fara sa faci copy/paste:
☻♥☺♦♣6♠-•○☼↓♫
Have fun! happy

| DragutzikaDeDe explică (pentru kristy):

Eu am laptop si nu am in dreapta cifre.Ms oricum

| Roxana_6190 a răspuns:

pai faci

| ilincannah a răspuns (pentru Roxana_6190):

Tocmai le-ai facut.

| DragutzikaDeDe explică (pentru ilincannah):

Pai le-am facut copy de la o fata de pe facebook.Dar nu stiu cum le face de la tastatura

| Aηdεεε a răspuns (pentru DragutzikaDeDe):

Nu le poti face. Doar poti sa le copiezi sa dai paste. happy. Nici pe calculator nu le poti face. [ copy and paste :d ]