| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face sexul oral?E placut?

10 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Vino la noi ca iti explicam noi cum se face

| Broadband a răspuns:

Bagi gurita la strudel

| blink50 a răspuns:

EE cand la scola te asculta e oral deci sexul oral e cu aia in gurita se poate sati placa dar nu te supar dar numa o ***** face asa ceva. Daca vreoiai doar sa afi cei ai aflat dar ma indoiesc ca nu stiai.

| JokerV a răspuns:

Ii bagi **** in gura tu ce pl.m crezi ca face, e destul de placut mai ales pentru barbati

| KainSanctus a răspuns:

Crede-ma, e genial, atat pentru fata cat si pentru baiat. Iar 69 e si mai fain. Incearca o sa-ti placa mult

| mikyandy97 a răspuns:

Cu **** in gura normal ca e placut pentru fetebig grin

| Orbithh a răspuns (pentru mikyandy97):

Presupun ca nu doar pentru fete blushing :p

| xCookies a răspuns:

E bestiaaal laughing). Te las sa exersezi cu mine laughing)