| patesti a întrebat:

Pentru baieti care se simte mai placut? Sexul oral sau cel normal?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de partenera.
La unele e misto tot, la altele doar una din ele.
De exemplu, daca iei o carpa larga si proasta, oralul s-ar putea sa fie mai potrivit, din postura ta. Dar am intalnit carpa proasta si larga, care nici m ie nu stia sa faca.
Iar cu o tipa decenta, oralul este doar parte din preludiu, chiar daca e in stare sa te duca imediat la finalizare.

| Sofer a răspuns:

Oral inca nu stiu cat de placut ca nu am fost norocos sa incerc iar normal se simte super incercand multe pozitii.

| Goete a răspuns:

Ce intrebare tampita, baiat fiind.
Nu poti decide tu ce iti place mai mult?

| DumitruDaniel a răspuns:

Amândouă,funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru DumitruDaniel):

Esti femeie de vrei funda?