| stangaionut a întrebat:

Cum se masturbeaza ca nu stiu?

Răspuns Câştigător
| a_7338 a răspuns:

Pai iti freci penisul cu mana pana ajungi la o senzatie placuta. Fundita?

9 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Dai la manivela!
joci barbut!
simplu... pui mana pe satar si du-te-vino

| BlueHusky a răspuns:

Nu s-a gandit nimeni ca poate intreaba cum sa isi masturbeze prietena?

| Sonny a răspuns:

Tipic romanilor, sa cunosti cuvantul, dar sa nu stii ce inseamna laughing.

| Relax_7124 a răspuns:

Cum a zis robertorullz sau te freci de covor

bafta!

| noktambul a răspuns:

Intreaba-l pe Becali laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Iti bagi un deget in c*r si faci miscari circulare

| zarkon a răspuns:

Ti-o bagi in gura, si gata!

| ElevatorStricat a răspuns:

. sti ce inseamna cuvantul masturbare dar nu sti cum se face? PFF

| TotEu_8405 a răspuns:

Fii atent. Te duci frumos si cumperi niste smirghel, il pui pe puta si dupa incepi sa te freci de calorifer, iar dupa poti sa te lauzi la prieteni ca te-ai masturbat.