| anonim_4396 a întrebat:

Cum se masturbeaza fetele "virgine"?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Își stimulează Clitorisul și Vezica! Sau altp variantă stimularea anală prin inserarea unui deget și palpand peretele comun al anusului cu cel al vaginului duce la orgasm.

| neinteresat a răspuns:

rolling on the floor ce intrebare tampita poti sa pui.laughing de ce pui intrebarea asta pe net si nu intrebi o fata daca esti asa de curios?batting eyelashes asta nimeni nu stie. daca niste fete se masturbeaza nu se masturbeaza toate la felwinking ci toate au un mod diferit pe care doar ele le stiu sau impreuna cu partenerii lorwinking

| Bangarang a răspuns:

,