kratos
| kratos a întrebat:

Cum se numeste anestezicul local care se gaseste in farmacii si prelungeste actul sexual?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Sunt mai multe, dar toate au la baza acelasi ingredient. Ce cauti tu se numeste "Lidocaina".
Numai bine, Shin.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Esti supertare "kratos" dar raspusul lui "emil" m-a pus pe ganduri, de ce in loc de verde de Paris sa nu injectezi rosu de Moscova sau galben de China, sunt mai sanatoase cred.

| Parintele a răspuns:

.nu am auzit. dar cred ca e un mit.

kratos
| kratos explică:

Nu este mit a avut un amic de al meu si a dat f bune rezultate dar am uitat total denumirea lui.Se foloseste si in medicina

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ce ar mai fi de adaugat? Albastru de Voronet?laughing
Sunteti bestiali! Eu cred ca omul a pus o intrebare cat se poate de serioasa. Ma bucur daca raspunsul lui Shin o sa-i fie folositor. Personal nu am cunostinta de acest produs. Recomand insa produsele naturale, gen catina, telina, etc.

| anonim a răspuns:

Se numeste verde de paris, si se injecteaza in organ cu doua ore inainte de inceperrea actului sexual.

| mikiscence a răspuns:

Incearca pe cale naturala... o sa fie si mai binelaughing