| Messy123 a întrebat:

Vreau sa iau pastila sex power, are ceva daca beau vin inainte de a o lua si daca imi puteti spune daca prelungeste actul sexual

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care consumi cateva pahare de vin rosu de calitate, potenta iti va fi asigurata probabil fara a folosi vreo pastila de ptenta. S-ar putea intampla ca cele 2 produse in loc sa ajute, sa se anihileze, big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa nu mai combini alcoolul cu pastile de potenta pentru ca obtii efectul invers, mai bine ramai doar pe pastile de potenta sau bei doar vinul fara sa mai iei pastila power.