| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate excita o femeie rapid si sigur?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite, ai aici explicat ce ar trebui sa faci:

http://www.csid.ro/......i-5078787/

http://www.click.ro/......la-maximum

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai nelamuriri, intreba-ma!

| mihai69 a răspuns:

Credeam că aici se dau sfaturi din experiență, nu citate din internet scrise de unii plătiți pentru număr de articole.
Crezi că pe @Gretta ai reuși s-o exciți vreun pic făcând ce scrie pe paginile alea? Ai ghicit! Răspunsul este „cu siguranță, nu"!
Și îți spun și de ce: pentru că femeia este o ființă al cărei cel mai erogen organ este creierul. Dacă știi ce să-i spui și cum să te porți cu ea, te va dori imediat și e a ta în câteva minute. Dacă ești bădăran și n-ai maniere, poți să ai averi și să-i mângâi orice parte a corpului, tot cu palme te alegi!

| Daniel9988 a răspuns (pentru mihai69):

Cred ca ai scris astea uitandu.te in oglinda

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Daniel9988):

Nenea Mihai69 iti vorbeste cu siguranta din proprie experienta, e vulpoi "batran"... ai ce invata de la el. Si are dreptate insa nimic nu e general valabil in viata.
In schimb ce este cert si implacabil este ca pe Gretta nu ai cum sa o exciti...este inexcitabilahee hee))

| LoveSleep a răspuns:

Îi dai o poza cu mine

| Daniel9988 a răspuns (pentru LoveSleep):

Chiar buna gluma

| Hitback a răspuns:

Ii faci oral...

| Withoutnamenoname a răspuns:

Cu saruturi pe gat, umeri, spate. Mangaieli. Trebuie sa stii care sunt zonele ei erogene.

| Ioana74ses a răspuns:

Buna! Cea mai buna metoda pentru a excita o femeie eu zic ca este frecarea/mangaierea clitorisului! Cred ca o sa te ajute! Spor la treaba! Trebuie sa se simta si ea bine!

| elinord a răspuns:

Prin oral

| Mateodram a răspuns:

Depinde ce e pentru tine

| Daniel9988 a răspuns (pentru Mateodram):

Sotia mea.De ceva vreme am sesizat ca nu prea sunt bun de nimic, cu toate ca ea se preface foarte bine cum ca e ok, simt ca nu e asa

| Violleta2022 a răspuns (pentru Daniel9988):

Pentru ca te iubeste si nu vrea sa te raneasca!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai normal ca ma iubeste

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Daniel9988):

E trist ce spui dar in acelasi timp amuzantwinking pentru o persoana neimplicata in mod direct. Daca sotia ta simuleaza si orgasmul atunci e tragic...tot pentru ea!

| Mateodram a răspuns:

Frate. Dacă știi să vorbești calumea cu fetele, ai un vocabular dezvoltat și ăstea. Ai putea face asta foarte ușor prin vorbă.