| aleza21 a întrebat:

Cum se poate imbina sexul cu iubirea intr-o relatie?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Simplu:e acelasi drac.Crezi tu ca prietenul zice ca "a facut dragoste cu tine" sau ca "ti-a tras-o bine"?batting eyelashes

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Important e să ai iubirea/Restul vine de la sine/Sexul este doar un pas în calea dragostei/Care uneori uneşte mai mult dragostea/Crează o legătură mai strânsă între două suflete/Are fiecareun rol important/Şi se leagă prein intermediul vostru/Al celor două suflete înzestrate cu iubire...

| SweetCandy a răspuns:

Perfectbig grin O relatie care e bazata pe iubire si respect la un moment dat necesita si sex/ dragoste.

| anDa a răspuns:

Simplu. Daca o faci din iubire nu se mai numeste sex ci dragoste.

| HotChoclate a răspuns:

Nu cred ca exista anumiti pasi.Cand exista iubire restul vine de la sine. funda?:*

| Dragos_9559 a răspuns:

Facand dragoste.fizic o sa ti se para acelasi lucru daar o sa vezi ca este altceva