| AdelinaIoana11 a întrebat:

Cum se poate pierde o sarcina?

Răspuns Câştigător
| munteanuionvictor a răspuns:

Ai dreptate. Asta e cea mai bună soluție.

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai putea uita unde ai pus-o... mai ales dacă ai Alzheimer.winking

| LoveSleep a răspuns:

I-o dai colegului de serviciu.

| sofisis a răspuns:

Adica? Sa faci avort fara sa faci propriu zis avort? Nu exista nici o metoda care sa nu iti puna viata in pericol. Exista avortul medicamentos dar si ala se recomanda sa fie facut la indrumarea si sub supravegherea unui medic.

| AdelinaIoana11 explică (pentru sofisis):

Cum se face avortul medicamentos?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AdelinaIoana11):

Acceseaza si lectureaza urmatorul articol scris de catre un medic : http://farmaciiledona.ro/dona-info/avortul-medicamentos-I162; https://www.facebook.com/pastilaavortiva/

| GoldenZenith a răspuns:

Mergi la un medic ginecolog și vei primi toate informațiile necesare.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca apelezi la metodele empirice de pe vremea bunicii iti risti viata. Nimic nu e sigur si nici nu ti garanteaza reusita. Mai bine mergi la medicul ginecolog si poti apela la avortul medicamentos sub stricta lui supraveghere daca nu vrei sa treci prin varianta clasica. Numai bine

| munteanuionvictor a răspuns (pentru HazelEyes77):

Ai dreptate. Asta e cea mai bună soluție.

Răspuns utilizator avertizat
| Randomuser2000 a răspuns:

Uiti unde ai pus o

| Cris988 a răspuns:

Adelina Ioana, ai făcut testul şi e pozitiv?

| Doremifa a răspuns:

Scrie pe net ceva asemanator cu "leacurile bunicii pentru avort"; "avort acasa"; "remedii pentru avort la domiciliu" sau chestii de genul si o sa vezi niste remedii folosite in trecut la sate cand nu era medicina, nu iti pot asigura avortul, nu am incercat.

| Randomuser2000 a răspuns (pentru Doremifa):

Pai de ce as cauta leacurile bunicii, daca eu sunt aici clar nu merg?

| Doremifa a răspuns (pentru Randomuser2000):

Ai dreptate big grinbig grin