| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu o fata si nu am apucat sa o dezvirginez, nici nu mi-a intrat penisul in vaginul ei nici macar jumate si chiar in momentu ala cred ca mi-am dat drumul, adica aveam putina spe--a pe penis si in acel moment i l-am introdus, ea inca nu este dezvirgnitata, a durut-o
am lasat-o insarcinata?
Nu am avut prezervativ

17 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

De ce nu folositi prezervativstraight face?
Normal ca poate fii insarcinata. Sa ia pastila de a doua zi. Costa 90 de lei se gaseste la farmacie si se administreaza in maxim 72 de ore de la contact. Cu cat mai repede cu atat mai bine!
Succeshappy!

| Jameson a răspuns:

Sansele sunt foarte mici sa ramana insarcinata. Dar totusi se poate si ghinionu.

| TraSneL a răspuns (pentru Jameson):

Nu mai pot tremur tot. Sper sa nu fie doamne

| AlexIronIc a răspuns:

Pentru ca esti ***.

| RomulusMilea a răspuns:

Dar în ce zi de ciclu era fata?

| TraSneL a răspuns (pentru RomulusMilea):

Nu ii venise ciclul

| RomulusMilea a răspuns (pentru TraSneL):

Nu am întrebat dacă îi venise sau nu ciclul, ci am întrebat în ce zi se afla în ziua distracţiei! Răspunsul posibil este în ziua a 13-a, sau ziua 20, şi aşa mai departe. Aşadar?

| TraSneL a răspuns (pentru RomulusMilea):

Nu stiu sincer nu stiu crying(
te rog baga id meu de mess sa vorbim : super_sparcks_77@yahoo.com

| RomulusMilea a răspuns:

Răspusul la întrebarea ta depinde FOARTE mult de ziua în care se afla fata, înţelegi?

| TraSneL a răspuns (pentru RomulusMilea):

A zis ca in a 8-a s-ar putea

| RomulusMilea a răspuns (pentru TraSneL):

Salut! Fata trebuie să ştie SIGUR dacă a fost sau nu ziua a opta! Roag-o pe fosta domnişoară să verifice de 10 ori în ce zi de ciclu s-a aflat în ziua cu pricina. Dacă SIGUR a fost ziua a opta, aveţi şanse foarte mari să nu se întâmple nimic, în afară de sperietura ei şi mai ales a ta. Asta nu înseamnă că probabilitatea este de 0%, numai Dumnezeu ştie.

Un alt aspect important este dacă fata are ciclu regulat. Trebuie să ştii că la un ciclu normal de 28 de zile, ovulaţia apare de regulă în ziua 12 sau 13 a ciclului, iar "mormolocii" aceia mici şi mulţi pe care i-ai inoculat fetei supravieţuiesc doar câteva zile, într-un mediu prielnic, adică la fată în interior.

Sper că asta este o lecţie foarte importantă pentru tine, nu poţi să fii chiar atât de iresponsabil pe viitor.

P. S. Nu pot intra pe Yahoo Messenger, îmi pare rău, dar îţi pot răspunde pe TPU.ro.

| TraSneL a răspuns (pentru RomulusMilea):

Am vorbit cu cineva i-am explicat totul iar maine am sa cumpar pastila de a 2-a zi

| RomulusMilea a răspuns (pentru TraSneL):

Aşa te-a sfătuit? Este specialist(ă) în domeniu? Ai grijă de ce sfat veţi ţine cont! Vezi că şi fata trebuie să fie de acord să ia pastila!

| TraSneL a răspuns (pentru RomulusMilea):

Si in a cata zi trebuie sa fie ca sa ramana insarcinata?

| RomulusMilea a răspuns (pentru TraSneL):

Este periculos din ziua a opta, până în ziua 18 sau 19. Dar astea sunt doar aşa nişte considerente generice, există multe variabile, de aceea nu are rost să te frămânţi, nu mai poţi da timpul înapoi. Dacă un specialist te sfătuieşte să-i dai prietenei tale pastila de a doua zi, OK, puteţi face asta, numai să fie specialist, nu atotştiutor şi de fapt gherlă. Eu cred că probabilitatea este mică (dar nu este zero), rămâne de văzut. Mult succes şi MARE atenţie pe viitor!

| Dragutzica2002 a răspuns:

Eu cred ca... da

| monique15 a răspuns:

Eu cred ca nu are rost sa ia pilula de a doua zi pentru ca ii va da tot organismul peste cap si din cate vad voi sunteti niste copii.