| Pitbull305 a întrebat:

Cum simte o fata orgasmul e asemanator ca si la baieti?

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Orgasmul feminin:
"Depinde de la femeie la femeie. In mod sigur e imposibil sa-l ratezi. Inima iti sare din piept si esti total deconectata de ce se intampla in jurul tau, parca nu mai vezi si nu mai auzi nimic. O explozie interioara de placere iti cuprinde in totalitate trupul si te elibereaza intr-o stare de fericire de nedescris.
Tot corpul "ia parte" la orgasm, peretele vaginului se contracta si corpul raspunde altfel la atingerea oferita de partener.
Femeile au si orgasm fara sa realizeze ca este orgasm, declara doar ca simt placere in timpul actului sexual.
Trebuie inteles si simtit, nu inseamna ca e nevoie doar sa te afli in pat si brusc apare si orgasmul."

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Da, ambii simt o placere destul de mare!