| anonim_4396 a întrebat:

Cum stii cand partenera mimeaza orgasmul?

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Doar daca ai ceva experienta sexuala si femeia nu prea se pricepe la mimat... Altfel, poti fi foarte atent la corpul ei. Daca modul in care are orgasm e la fel de fiecare data, probabil e sincera. Dar si aici exista semne de intrebare, daca vrei neaparat sa ti le pui. Cel mai bine ar fi sa incerci sa o ajuti sa iti arate sau sa iti spuna ce i-ar placea. Asa vei fi mai sigur ca faci ce ii place, decat sa stai sa vanezi semne si gemete.

| ellene a răspuns:

Pai nu stii tongue femeile stiu cum sa pacaleasca orice barbat...perverse tare laughing

| sorin a răspuns:

Nu stii asta e scopul mimiciilaughing

| andreea_7473 a răspuns:

Cam greu pentru barbat sa-si dea seama. Iar femeile nu sunt sincere cand sunt intrebate. Culmea e ca o fac tot pentru barbat pare-se, ca sa nu-l lezeze in orgoliu. Sau in fine, poate asa le-a ramas lor ideea, ca la fiecare partida e musai orgasm... oricum, totul tine de comunicare in cuplu asa ca iti recomand sa porti o discutie cu ea pe tema asta, ca pana la urma nu e un capat de tara...

| abis a răspuns:

Dar de ce vrei sa stii, te-ar intreba un cinic. Parerea mea este sa nu te preocupi daca mimeaza sau nu. Incearca sa descoperi ce ii place, vorbeste cu ea, iubeste-o, intelege-o, arata-i cat de mult conteaza pentru tine si nu doar ca partenera de sex, creeaza-i confortul psihic de care are nevoie si te asigur ca nu va mima, va fi totul real.

| daddy a răspuns:

Tipuri de orgasm
1. Astmatica: Aahh... ahhh... ahhh!
2. Geografica: Aici, aici, aici, aici!
3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult!
4. Religioasa : Oh Doamne, oh Doamne!

5. Sinucigasa: Mor, mor!
6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor!
7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino!
8. Cheerleader: Da-i... da-i... da-i!

9. Profesoara de engleza: Oh... yes, oh... good...
10. Tipul manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua!
11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu!
12. Pozitiva: Da... da... da!

13. Profesoara: Da...asa...pe acolo...foarte bine...corect...perfect.
14. Dezinformata : Ce e asta? De ce? Ce-mi faci?
15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes.
16. Clarvazatoarea: Simt ca vine... aproape ca a venit... il vad, il vad.
17. Mincinoasa: O

| daddy a răspuns:

Tipuri de orgasm
1. Astmatica: Aahh...ahhh...ahhh!
2. Geografica: Aici, aici, aici, aici!
3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult!
4. Religioasa : Oh Doamne, oh Doamne!

5. Sinucigasa: Mor, mor!
6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor!
7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino!
8. Cheerleader: Da-i...da-i...da-i!

9. Profesoara de engleza: Oh... yes, oh...good...
10. Tipul manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua!
11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu!
12. Pozitiva: Da...da...da!

13. Profesoara: Da...asa...pe acolo...foarte bine...corect...perfect.
14. Dezinformata : Ce e asta? De ce? Ce-mi faci?
15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes.
16. Clarvazatoarea: Simt ca vine... aproape ca a venit... il vad, il vad.
17. Mincinoasa: O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand bate vecinu in geam.