| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor mimeaza orgasmul?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Că au parte de indivizi ca tine, care nu sunt în stare, să le inducă starea orgasmică. Și ca să nu fi Tu, necăjit, că nu ești bun de nimic, la pat, ce să facă femeia, mimează și ea, că ai reușit, să îi induci starea orgasmică, ca să fii tu fericit. Este o formă de politețe, care ar trebui apreciată corect.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca inca nu stiu cum e cel adevarat! Se prostesc si ele ca sa nu strice momentul...

| mgtow a răspuns:

Ca sa nu faca sa se simta rau baiatul.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru simplu fapt ca nu stiu ce inseamna asta sau nu au gasit acea persoana cu care sa ajunga la orgasm! funda?

| ciresicaSiatat a răspuns:

Sa se mire prostii!

| szergiu a răspuns:

Pentru ca sunt o gaura de covrig!

| Robert92 a răspuns:

Ori s-au saturat de 'partida', ori persoana cu care fac sex nu e destul de buna sa le duca la orgasm...

| Diana1d a răspuns:

De smechere.

| ellalove a răspuns:

Sa se dea si ele smechere.

| alinac a răspuns:

Sa nu se prinda fraierutongue glumeam...depinde...

| AlinPlaya a răspuns:

De proaste. big grin

| arcan_7531 a răspuns:

Nu este adevarata afirmatia, putine probabil mimeaza si asta in cazuri in care a intervenit monotonia, nu mai au placere si pentru a nu jigni partenerul se prefac.

| porschefan a răspuns:

Ai intalnit tu majoritatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maimca ta nu are alta treba decit sa te incite?