| bluepuff a întrebat:

De ce unele femei mimeaza orgasmul? straight face nu inteleg.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din mila pentru un partener nepriceput si pentru ca el nu reuseste sa i-l provoace! Daca partenerul s-a terminat in 10 sec si te intreaba daca si tie ti-a fost bine. ce sa-i spui!? Zici ah, ah, oh, oh...si gata! L-ai pacalit! Cred ca daca femeile nu ar simula orgasmul de multe ori, partenerii ar intra intr-o angoasa si moralmente ar fi distrusi! Daca nu poti sa multumesti o femeie, se poate presupune ca ea se duce la altul care poate! In general barbatii se bat cu pumnul in piept ca ce masculi feroce sunt ei! Si cand este la o adica si este un mare fasss... femeia de cele mai multe ori incearca sa repare orgoliul ranit al barbatului cu o miiicuta minciunica!

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca pot!, "scapa" mai repede, au diverse interese, se pretind experte in pat, satisfac orgoliile acolo unde e cazul, le distreaza enorm sa vada ce usor pot pacali, iar apoi au ce povesti si le pot "instrui" si pe altele mai tinere, impartasindu-le din experientele lor, par mature si serioase, etc. in loc sa faca efortul constructiv de a incerca sa discute sincer, pentru a rezolva aspectele deficitare si a se bucura si ele, cu adevarat, de orgasm!

Dar, nu uitati Essentialul: Orgasmul nu este obligatoriu de fiecare data!

Mai sunt si alte, multe chestii faine de trait!

SuccessE!

| SweetCandy a răspuns:

Pt ai face pe barbati sa se simta binebig grin

| cossmy a răspuns:

"is varza, o gaura de covrig"rolling on the floorlaughing...vai ce'am raslaughing

| yellowalien a răspuns:

Blondule, explicatia Eliannei e cea mai exacta, citeste si pe urma vorbeste daca mai poti!
Frumoasa exprimare, n-am ce zice... Sa-ti fie rusine!straight face

| anonim_9938 a răspuns:

Ca nu au parte de unu reallaughing)

| Spikey a răspuns:

Femeile pot sa falsifice un orgasm. Dar noi baietii putem falsifica o relatie intreaga.

| Spikey a răspuns:

Femeile pot falsifica un orgasm, noi baietii putem falsifica o relatie intreaga.