| CoLouRsColoUrs a întrebat:

Cum stii daca un baiat de iubeste chair daca nu esti intr'o relatie cu el? Pls cat mai multe indicii big grin

Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Atunci cand iti acorda atentie si cand vezi tu ca se simte foarte foarte bine in prezenta ta si la un moment dat incepe si-ti face complimente.Te integreaza in grupul lui te suna sa iesiti pe afara te baga des in seama sta prin preajma ta. Inceara sa faca totul asa cum vrei tu si cum iti place tie.PWP sper ca ti-am fost de ajutor si de obicei cand nu are tupeu sa te intrebe daca vrei sa ai o relatie cu el pune vreo prietena de-a ta sa te intrebe sau sa te traga de limba sa spui daca te simti atrasa astfel incat daca isi face curaj sa nu primeasca un NU in fata big grin

8 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

De exemplu poate sa se dea la tine sa-ti spuna ca esti frumoasa sa te curteze tot timpul : p.

| BlackNights a răspuns:

PFFF,uita-te si tu la filme...laughingNu stiu exact, sa se poarte frumos cu tine, sa iti demonstrez? prin ceea ce face ca tine la tine...

| SkyZ0 a răspuns:

Pai de ex se baga in seama cu tine sau cu prietenele tale incearca sa intre in discutie cu tine, Ar face tot sa iti afle nr de tel sau id de mess ar incerca sa se apropie cat mai mult de tine Succes La baieti :X funda :X

| YourSweetAngel a răspuns:

Pai` in primul rand nu te poate iubi pentru` ca na`ti fost impreuna dar de plk` iti pozti da seama dc iti fke` complimente dc` ii plk` sa steie cu tine`si nah is mai multe uitate la filme de dragoste si o sa-ti dai seamalaughing:*
sper ca te-am ajutat
Fundita pls`batting eyelashes

| Alanda18 a răspuns:

Pai uita`te in ochii lui si daca ii se maresc pupilele inseamna ca te place. la mine a functionat cu fostul, care ma iubeste si acum si chiar imi arata asta. si il iubesc si eu. baftawinking
sper ca te-am putut ajutahappy

| calitro a răspuns:

Vorbeste des, incearca cat mai mult sa stea pe langa tine, NU face niciodata glume pe seama ta - oricat de mica ar fi gluma, iti zambeste cand te observa, etc.

| mitzulea a răspuns:

Observi daca iti trage atentia... daca te ia in seama mai mult ca pe ceilalti...si privirea cum s euite la tine daca re ochisorii dulci inseamna ca este cevawinking succes