| alex1aki a întrebat:

Cum stiu ca o fata timida ma place?

5 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Se holbeaza la tineee laughing
Adica iti dai tu seamna! Daca o vezi mereu ca se uita dupa tine, se inroseste cand esti prin preajma si incarca sa se ascunda cand esti prin zona happy

| Zabbyel a răspuns:

Isi ascunde incet love struck sigur privirea-n jos love struck cu un zambet pe buze+1gram de fericire pe fata ei love struck
n-ai cum sa nu-ti dai seama...

| OaiaNinjalău a răspuns:

Cand se uita lung la tine si in momentul in care o observi si iti intorci capul spre ea incearca sa se "ascunda" dupa alti oameni sau sa-si intoarca capul de parca nici nu se uita la tine, se inroseste si se balbaie daca vorbeste cu tine.

| alex1aki explică (pentru OaiaNinjalău):

Face tot in afara balbaitului

| OaiaNinjalău a răspuns (pentru alex1aki):

Aha... inseamna ca are un vocabular bogat rolling on the floor