| Gabytza123 a întrebat:

Cum stiu ca un baiat ma place ? Ma fluiera si ma tine in brate...

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Eu cred ca e de ajuns incat sa-ti dai seama ca te place!
Baietii, de regula, sunt cam blegi...Sunt usor de "citit":incearca sa se dea "mari" cind esti in apropiere, o fac pe desteptii si cauta sa iti zimbeasca tot timpul.Cu toate acestea, asteapta sa faci tu primul pas si daca iti place de un baiat, e bine sa ai tu initiativa... Daca te place vrea sa te domine sa fie in centru atentiei tale sa-ti faca pe plac, mai vezi si tu pe animal planet emisiunile despre imperecherea maimutelor nu ne diferim cu mult de ele, acum sincer nu jignesc sau fac misto!

8 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

In acelasi timp?

| Gabytza123 explică (pentru MasterYoda):

Nu in acelasi timp

| MasterYoda a răspuns (pentru Gabytza123):

Atunci nu te place...

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te fluiera? pai ce e cocalarul de pe buza santului? eu daca as fii in locul tau m-as simti jignita!

| drhotzu a răspuns:

Pai de fluierat am observat ca fluiera si muncitorii de pe santier, ce e drept alora chiar le plac toate femeile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha! Baietii mai rai au tupeu sa faca gesturi cu nonsalanta. Baietii mai buni sunt timizi si se uita la tine pe sestache, se balbaie cand vorbesc cu tine si spun niste prostii de nu le vine nici lor sa creada. Mergi pe a doua categorie, primii sunt aiurea, te fac sa suferi si nici macar nu e mare lucru de capul lor.

| manevrantul a răspuns:

Ce zici sa ne cunoastem si sa vezi cum?