| grace916 a întrebat:

Cum sunt baietii din zodia pesti?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Mai creti asaaa...si fara solzi! happy

| Vi003 a răspuns:

Alunecosi, frumosi, sfatosi, artagosi, gelosi...winking

| Alishia a răspuns:

Baietii pesti...pfff..nu ii poti baga pe toti in aceeasi oala, unii sunt romantici, iubitori si etc, altii sunt niste mari porci care merita sa fie castrati.

| OwlMyGod a răspuns:

Din experienta mea

sunt amuzanti, saritori, iubareti, perversi in limita bunului simt, stiu sa aiba o relatie, stiu sa faca partenera sa se simta bine, sunt foarte sensibili si stiu sa se descurce in cam oric situatie... sunt cam mincinosi, nu iti spun totul in fata. cam asta ar fi happy

| sSakuraSs a răspuns:

Ar fi baiatul ideal.Multe cauta din astea cum sunt baieti pesti asa ca ei... Daca vrei sigur sa vezi cum sunt scrie pe google baieti din zodia pesti si afli singur! Succes!