| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt băieții din zodia pești?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact la fel cu baietii nascuti si in celelate 11 zodii. happy

| Felissa13Eden a răspuns:

Pai,zodiile sunt aiureli, dar zodiacul zice ca pestii sunt iubitori si afectuoși.Sunt si fustangii si incapatanati, dar au sufletul bun.
Se potrivesc foarte bine cu:racii, scorpionii si capricornii

| liliana77any a răspuns:

Baietii din zodia pesti sunt foarte 'alunecosi', se imprietenesc cu usurinta, sunt aventurieri. Unii sunt foarte certareti.

| Gillian a răspuns:

Degeaba vin eu si iti spun acum ca sunt intr-un anumit fel pentru ca tot se va gasi unul care sa nu fie asa. Fiecare are o personalitate proprie, nu e scris in stele!