| Stropdeploaie a întrebat:

Cum sunt fetele plinute la pat? Se misca bine? Chiar daca mai greu.happy As vrea sa fac sex cu o fata mai plinuta dar nu gasesc. Unde sa caut? Off
Cand zic plinuta inseamna sa aiba peste 70 kilograme pana in 90.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai pat incat sa nu se rupa e ok, dar ai grija de oasele tale sa nu se puna peste tine

| ywar a răspuns:

Ai de ce apuca. Nu stiu daca asta e de bine sau de rau.
Sper doar sa te ajute sa ajungi la punctul potrivit pentru o tragere corespunzatoare.
Daca se poate dupa sfarsitul Postului Craciunului... Nu de alta dar e pacat! happy

| Teo29 a răspuns:

Mai bine ai grija sa te protejezi ca sa nu vina dupa fata respectiva cu postari ca nu ``i-a venit `` din cauza unei distractii iresponsabile tongue

| Adi88 a răspuns:

Cele plinuțe au libidoul mai ridicat si doi pica mai bine pe, penis din cauza gravitatii...

| eugeniu2020 a răspuns:

Sunt cele mai bune in pat, nu ca cele slabe care stau ca scandurele si nu fac nimic

| Necunoscuta03 a răspuns:

Depinde si ce inaltime are ..eu am 1, 77 inaltime si 70 de kilograme.dar nu sunt grasa..adica nu mi se vade burta prin haine cum li se vede altor fete? si oricum daca e grasa asta nu inseamna ca se misca greu mai ales daca are experienta