| Yoanna15 a întrebat:

Cum te lasi de excitat? laughing
Stiu... intrebare stupida dar totusi dati-mi un raspuns serios daca puteti.
Mersii.

3 răspunsuri:
| 0alafaranume0 a răspuns:

Nu am inteles intrebarea ta

| JenniferD a răspuns:

Nu ai cum, e ceva normal. daca te referi ca te exciti singura (nu te mai uita la filme cu scene de alea hot ), iar daca te referi ca exciti pe cineva asta nu mai depinde de tine(daca exciti pe cineva inseamna ca esti foarte sexy.

| UngratefulPC a răspuns:

E foarte foarte simplu. avem o relatie speciala..ma leaga de calorifer..si cu un cutitas imi tare cate putin din degetele de la picior. cel mai excitant lucru' ever. garantez! PS : Daca cumva incerci asta, nu o sa raspund pentru neplacerile cauzate! Peace!