| ilinc a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie o lista cu licee din Romania care au dulap metalic? Stiu ca e o intrebare stupida dar orice raspuns m-ar ajuta si stiu ca exista asa ceva si la noi in tara. FUNDA

3 răspunsuri:
| Agnieszka a răspuns:

Nu exista. Nu suntem in America ca sa avem "our personal locker" happy

| ilinc explică (pentru Agnieszka):

De ce numai americanii au asa ceva? numai ei au voie sau ce?

| Agnieszka a răspuns (pentru ilinc):

Nu e vorba ca numai ei au voie, dar asa este la ei... probabil romanii nu s-au gandit a fi un lucru care sa fie de folos.