| Otto2014 a întrebat:

Voi la cat dati volumul la tv? Stiu stupida intrebare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Cand sunt singur si urmaresc un meci, traiesc meciul cu sonorul lamaxim.Insa cand e iubita acasa si bate cu piciorul in pamant ca o iapa inervata, ma supun si il dau mai incet. laughing

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Nu ma uit la TV. Volumul la tableta/PC/telefon este la maxim mereu.
Stau la casa deci nu deranjez pe nimeni *mai ales ca de obicei folosesc casti* rolling on the floor
Bye!

| AirănMeidăn a răspuns:

in jur de 25

| kar1GaNNN a răspuns:

Putin mai sus de jumatate. P.S. 10 pentru intrebare laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam pe la jumatate sau mai putin de jumatate deoarece se aude si la vecinii de jos.

| KMaddieK a răspuns:

Jumatate

| anonima0101 a răspuns:

Eu nu prea ma uit la tv, dar il tin totusi deschis cand stau singura acasa sa se auda pe fundal * stiu, stupid*, dar il dau mai putin de jumatate * pentru ca vecini din seria ca sunt enervanti*

| TonyBarbu a răspuns:

La reciver maxim si ajustez la TV.