| Denysia a întrebat:

Am o intrebare, stiu ca-i cam stupida, dar totusi.Stie cineva daca exista vreun site unde se pun testele de axamen pentru cl 9-a inainte de timpul respectiv, daca da puteti sa mi-l dati?:d; Dbig grinbig grinplizzzzz... funda

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da, se deschid ---trebuie sa ai Adobe Reader pentru a putea deschide fisierele in format pdf

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Variantele de subiecte le gasesti pe site-ul oficial al Ministerului Educatiei:
http://www.subiecte2012.edu.ro/2012/index.html

| Denysia explică (pentru alessia5158):

PAI da dar nu gasesc nimic referitor la clasa a 9-a...

| alessia5158 a răspuns (pentru Denysia):

Mai cauta --- matematica gasesti, spre exemplu!

| Denysia explică (pentru alessia5158):

Poti sa-mi dai linkul daca zici ca este?

| alessia5158 a răspuns (pentru Denysia):

Http://subiecte2012.edu.ro/2012/testeinitiale/liceal/ --- cu un clik pe fiecare cauti--- fisierele sunt in format pdf

| Denysia explică (pentru alessia5158):

Bine mersi,,,, dar la tine se deschid cind le descarci? ca la mine nu

| Denysia explică (pentru alessia5158):

Ok...iata si fundita mult meritata.cu toate ce pina la urma tot nu l-am putut deschide in format pdf

| alessia5158 a răspuns (pentru Denysia):

Da, se deschid ---trebuie sa ai Adobe Reader pentru a putea deschide fisierele in format pdf