| sorin879999 a întrebat:

Cum trebuie sa fie fata perfecta pentru a te casatorii cu ea?

12 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Perfecta in tiparul tau, imperfecta cu privire la mine. Tu te cunosti cel mai bine si stii ceea ce este in sufletul tau... Desi, as alege partea in care sa nu ti-o doresti pe Barbie care ar putea avea un suflet de plastic. Alege intotdeauna sufletul unei fete, si daca acela este frumos, atunci ea radiaza de perfectiune si de frumusete. Omul nu va atinge niciodata perfectiunea pe pamant, hai sa nu ne mai dorim imposibilul.

| JoshuaNNN a răspuns:

Nu stiu daca exista fata perfecta, fiecare avem defecte - asta e sigur.
Chiar si asa, fiecare barbat are in mintea lui imaginea fetei viselor lui, de exemplu daca mie imi plac fetele blondele, tie pot sa iti placa cele brunete, nu? Doar tu stii daca fata pe care o iubesti merita sa fie cealalalta jumatate a ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ando1dul a răspuns:

Sa aibe tatele mari un fund frumos si sa-i placa sexul oral.

| 4b a răspuns:

Nu caut persoana perfecta pentru ca perfectiunea intruchipata nu exista.
E de ajuns sa fie om, si prin asta se inteleg multe.
Salutwinking

| τττ a răspuns:

Draga Sorin,nu exista fata perfecta! Daca o iubesti si pentru tine este cea mai speciala, atunci da-i fuga la magazin, ia un,, cerculet"pune-i-l pe mana, si pune-i marea intrebare!winking

| Wehes a răspuns:

Sa o iubesti.(Sa te iubeasca ).
Sa o respecti. ( Sa te respecte).

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Hmmm. bani multi, zile putine! apoi cu banii cumperi un harem!

| TheRiff a răspuns:

Nimeni nu e perfect..In primul rand trebuie sa stie sa gateasca gustos si sa fie educata si cel mai important ""dragostea sa fie reciproca.
Funda?

| DomnisoaraInRoz a răspuns:

Exista persoana perfecta?

| YellowRosse a răspuns:

Nu prea cred ca EXISTA... Ar trebui sa fie un fel de "robot" sa le face pe toate... Si pe langa sa fie si ''MISS UNIVERS'' si buuna la pat. big grin

| MămăLigă007 a răspuns:

Sa stie 70 de lucruri : 69 de pozitii si sa faca mancarewinking