| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Cum trebuie sa fie o fata perfecta?

Răspuns Câştigător
| RahheBlue a răspuns:

Eu cred ca nu exista o fata perfecta dar o fata care doreste sa fie o fata speciala trebuie sa fie cuminte( la loc ei), sa nu se machieze ( sa fie naturala), sa nu poarte fuste scurte sau cu decolteul lasat (trebuie sa fie smerita ), sa fie calma fara nici-un fel de prefacatorie, sa nu fie fitoasa, sa fie intotdeauna sincera, sa incerce sa ii faca pe ceilalti fericiti, sa nu aibe 2 fețe, sa nu injure, sa nu fumeze, trebuie sa respecte, sa stie cand sa taca si cand sa vorbeasca, sa fie acolo intottdeauna ca sa ii ajute pe altii

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iubită.

| 愛日本 a răspuns:

Atata timp cat fiecare om este diferit si are guturi diferite, nu exista omul perfect.
Mie imi place Megan Fox foarte mult, cum arata, iar prietenei mele nu-i place deloc.

| T0T a răspuns:

Perfectiunea exista. Depinde de fiecare cum o percepem. Intrebarea ta nu are raspuns general.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nimeni nu este perfect.

| Cameliapantiru a răspuns:

Inteligenta, culta, citita, interesanta, independenta, cu aspiratii inalte si planuri de viitor, sincera, altruista, cu respect fata de mediu si animale, draguta si politicoasa cu toti cei din jurul ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imperfecta.

| Visatoarea123 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa arate ca noi, fetele suntem de 10000000000000... de ori mai desttepte decat baietii si ca nu suntem doar niste bibelouri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Visatoarea123):

Feminazi pe-aici?