| miercuri2014 a întrebat:

Cum trebuie sa-i dau de inteles unui baiat din zodia berbec ca vreau sa fim impreuna? il voi indeparta daca o sa fiu directa?
Nu vreau citate de pe internet. Vreau din experienta personala; banuiesc ca sunt si baieti berbec pe aici. Multumesc si ofer funda

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sant berbec, va fi incantat daca ii propui tu pentru ca posibil so fi saturat sa tot primeasca respingeri, dar vezi ca la cea mai mica gafa, daca il injuri sau l-ai inselat, faci ca minuniile te lasa si nu mai vrea sa stie nimic de tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pricep care e treaba cu zodia

| neutrino a răspuns:

Fii cuminte ca sperii baiatul. Daca el te stie si te-ar fi placut, atunci avea el grija sa afli si sa vezi acest lucru.

| cristimihailov a răspuns:

Din experienta, nu are nici o legatura cu zodia. Conteaza cat de asemanatori sunteti.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Zodia? O prostie. Daca e da te placa va sari in sus de bucurie. Daca nu, NU.Simplu.

| Mussette a răspuns:

Din punctul meu de vedere, e cam greu sa indrepti pe cineva. Indiferent ce zodie este.
Daca e sa te iubeasca nebuneste, ai sanse sa-l indrepti. happy

| Mariusflo a răspuns:

Nu are nicio legătură zodia.