| AlexandruBOTT a întrebat:

Niste sfaturi pentru prima intalnire?
niste intrebari please

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

In primul rand, cand va fi sa iesiti, ai grija la tinuta. Conteaza enorm la prima intalnire. Pentru ca si ea va pune accent pe tinuta. Prezinta-te TU mai devreme la locul de intalnire. O floare ii va face placere si o prima impresie buna despre tine. Incaltamintea sa fie curata, nu ca si cum ai trecut peste un camp arat ca sa te vezi cu ea. N-ai idee cat de mare e procentul femeilor carora le coboara privirea catre incaltamintea barbatilor la prima intalnire. Apoi, daca mergeti undeva tine cont daca ea fumeaza sau nu, sa nu o deranjeze fumul de tigara. Daca mergeti la un film, nu te prefa a casca, doar ca pretext ca sa o cuprinzi pe dupa umeri. Si nici nu o lua astfel pe strada. Arata urat. Mai degraba ii oferi bratul. Se simt mai bine asa. Daca accepta bratul tau, dupa primul popas, ii poti intinde palma catre palma ei. Atunci sunt sansele mai mari ca ea sa isi cuibareasca palma in palma ta. Si in felul asta, dupa ce ea deja a mers la brat cu tine, dispare si timiditatea de a lua o fata de mana. Oriunde mergeti, purtati o discutie, nu un monolog. Pentru ca si ea va avea intrebari pentru tine si asa nu veti simti cand a trecut timpul. Incearca sa ai un vocabular cat mai curat, altfel o sperii. Nu ii povesti cat de tare erai tu cu baietii si cum i-ai ars tu pe ceilalti, pentru ca NU o intereseaza. Tu esti acolo DOAR pentru ea, iar ea DOAR pentru tine. La finalul intalnirii insista sa o duci pana acasa, sau macar pana la coltul blocului, ca sa te asiguri tu ca ea e in siguranta. Va aprecia enorm asta si va mai iesi cu tine, pentru ca ii place sa stie cat de important este pentru tine ca ea sa fie in siguranta. Succes.

| AlexandruBOTT explică (pentru Clausd10):

Multumesc. ti-am dat funda

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te imbraci frumos, ungile taiate, sa isi miroasa bine gura, si uitate mereu in ochi ei, si nu i privi sanii e un gest prost, nu i spune toata viata ta fi mai secretos fetelor le plac secretele