| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi cum sa cucersti o fata? Help Please?!?

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cu tupeu, bai fraiere, cu tupeuwinking

| eu_4161 a răspuns:

Pai...Eu sunt fata... Faza nu e numai sa-i dai cadouri sau chestii de genu' asta...Trebuie sa te porti frumos cu ea,,,, sa o asculti la ce zice,,,, si sa o respeti... Daca te intreaba ceva, sa ii raspunzi sincer...Si sa o bagi in seama,,,, dar sa nu fii prea insistent...

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti la ia ...si te uiti te uiti ca si la pana cand lacrimezi si apoi se uitat toti la tine laughing

| ana_7789 a răspuns:

Fii tu insati si asta o va cuceri. Si mai si un ascultator bun, s-ar putea sa aprecieze asta, eu asa as face....succes!