| anonim_4396 a întrebat:

Cum trec peste o relatie de 3 ani? Nu ne mai intelegeam, el era super posesiv si gelos dar a ajuns sa fie el ala de care sa ma indoiesc pentru ca o cam ardea pe la fosta de ceva timp.
Sunt foarte dezamagita si ma simt si mai dezamagita pentru ca mi-a zis ca eu sunt vinovata pentru tot si m-a facut sa ma simt oribil si fizic si sa ma indoiesc si de felul in care gandesc. L-am iubit mult si am lasat mult de la mine doar pentru el. Mereu i-am dat sanse si am crezut ca o sa fie mai bine dar degeaba. Nu stiu cum sa scap de sentimentul asta. Ma simt rau si foarte prost.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Uite vezi, asta ar trebui sa fie limita! Cand incepi sa te vezi intr-un mod negativ e un semn clar ca omul de langa tine nu iti face niciun bine. Nu merita sa te distrugi langa o astfel de persoana...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te simti rau si prost pentru ca l-ai lasat sa profite de tine sau te simti asa pentru ca nu a mers si ti-ai pus sperante mari in aceasta relatie.
ar trebui sa-ti gasesti alt prieten si niste hobby-uri.te ajuta foarte tare.
sal