| mihaelabmg a întrebat:

Bună tuturor! Neavând unde cere răspunsuri și ajutor vin aici fiind disperată
Nu știu ce se întâmplă cu iubitul meu.Trebuie sa menționez povestea de la început pentru a putea fi înțeleasă în totalitate.
După un an de relație primesc un mesaj de la o tipa cum ca ea ar fi întreținut acte sexuale cu el, el a recunoscut faza asta spunând ca eu am refuzat si era prost neștiind cum sa ma facă sa înțeleg, timpul trecea și așa timp de 6 luni am fost distantă și rece,am simțit nevoia sa spun asta,cred ca are legătură.
Recent,săptămâna trecută am simțit ca s-a schimbat,din baiatul dulce și educat a ajuns rece și rău cu toți din jur,îmi vorbea urat mie,părinților lui oamenilor din jur,era nervos și violent
În trecut a mai consumat ceva pastile cu alcool, părinții l suspectează de același lucru el spune ca nu a luat nimic, toți ne îndoim

Eu și ai lui nu găsim rezolvare sau justificare.Ma gândeam ca a picat într o depresie din cauza unei discuții aprinse cu familia și pe lângă am mai fost și eu rea, ma gândesc la tot felul de chestii nasoale
Nu știu ce sa mai fac ma tem sa n aibă ceva grav gen probleme hematom sau tumora pe creier, mâine merge la analize și stau cu sufletul la gura, tot felul de filme mi trec prin cap.
Ce credeți posibil el sa fi picat într o depresie din cauza faptului ca se simte inutil din cauza mea și a familiei? De menționat ca el are aproape 18 ani.Ma simt vinovata, oribil.

Scuzați romanul dar am povestit cât de puțin am putut.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa îți fie clar un lucru: tu nu ai nici o vina! E normal sa fie cineva distanta și rece cand afla ce ai aflat tu de la el. A fost prostia lui că a umblat cu alta.

| AmandinaDragan a răspuns:

El are aproape 18 ani dar aveti 1 an de relatie. Probabil ai 15 ani. Furtuna in paradis! Ha ha ha ha.

| mihaelabmg explică (pentru AmandinaDragan):

Am aproape 17 draga doamna sincer nu știu ce căutați pe acest site.Nu găsiți rubrica de matrimoniale.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru mihaelabmg):

Esti ...batrana. Sunt casatorita dar sunt uimita de prostia unora. Aici a nascut zeita prostiei. Te-a combinat ala cum a vrut el fiind diliu. Scoateti-i si acte. ha ha ha ha.