| BestOfTheBest a întrebat:

Cum v-ati cunoscut iubita, iubitu`? happy cea mai frumosa poveste ia funda

Răspuns Câştigător
| marina28 a răspuns:

Pai veneam din excursie cu autocarul si acesta a facut un popas in autogara din bacau. Acolo am coborat si era un baiat care se holba la mine si eu la el pentru ca mi se parea super dragut. Am stat acolo doar 10 minute si cand diriginta ne'a zis sa urcam in autocar pentru ca trebuie sa plecam eram destul de trista pentru ca stiam ca o sa regret ca nu am vorbit cu el. Am urcat in masina si imediat am luat un pix si o foaie si mi-am scrisi numel si numarul de telefon si am aruncat biletul pe geam facandu'i semn cu privirea sa se duca sa o ia. Autocarul plecase si el nu se miscase sa ia biletul. Credeam ca nu s-a prins de intntia mea. In seara respectiva m'a sunat si mi-a zis ca este tipul din autogara si asa am inceput sa vorbim si ne'am dat seama ca locuim in orase apropiate asa ca am hotarat sa incepem o relatie. Inca suntem impreuna si in fiecare sfarsit de saptamana stam impreuna si acum ca e vacanta zilnic. A fost dragoste la prima vedere! :X

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Mergeam cu motocicleta si eram cu gandul in alta parte cand odata aud un tipat si m-am speriat cand am vazut in fata mea o fata cu bicicleta atunci era noapte si din sperietura ca sa nu imi dau peste ea am luat-o la dreapta drept intr-o tufa cu trandafiri de la marginea orasului si vai ce m-am zgariat atunci la fata ca nu purtam casca si nu doar la fata cum tufa era mare nu am mai putu iessii si atunci a venit fata asta sa ma ajute sa ies iar dupa ce am iesit m-a dus la ea acasa ca statea in apropiere sa imi dezinfecteze zgarieturile, eram pe fata de parca m-am luptat cu o pisica si asa am stat noi de vorba si ne-am cunoscut si am pastrat legatura in continuare pana ce am inceput sa o iubesc si azi sunt cu ea impreuna de un an aproape si sper sa mai fiu mult timp.

| SteauaROsie a răspuns:

Lol,
pai.

eu am cea mai geniala povestelaughing

deci lucrez,

s a angajat o fata, la locul meu de munca,

mi am incercat norocul cu ea,
ma rog,
cu greu i am cerut numarul de telefon,
sunt cam timid,
apoi s a angajat si o prietena de a ei,

umblam cu 2 fete prin oras,
prietena ei, mi se parea super interesanta,

arata super bine

in gandul meu:

"sansele mele sa fiu cu ea, sunt 0 cu minuslaughing

oricum fata se baga in seama

m a lasat placut surprins,
desi sansele mele, erau la 0
m am despartit de fata aia,

pentru ca nu ne potriveam,

si am vrut sa o cunosc pe cealalta mai bine,
fata era incantata ca vorbeste cu mine,

oricum faza la care m a lasat masca,
a fost :

eram in statie,
asteptam masina,

vine spre mine,si ma intreaba curioasa, daca m am despartit de prietena ei

i am zis,
putin trist,
ca da,
apoi ea,

pai si eu m am despartit de prietenul meu,

la faza aia era sa pic din picioare,

in gandul meu,
"doamne, mi ai dat cu bata in cap"
rolling on the floor
am vazut ca ne apropiem,

din ce in ce mai mult,

mi am facut curaj,
i am cerut numarul de telefon,

ne am combinat,

pacat ca relatia nu a tinut prea multsad

| TarjaTurunen a răspuns:

Cum faceam mai demult volei de performanta, dupa 2 ani, am fost diagnosticata cu, cancer. Totul a trecut mi-a crescut si parul laughing si am inceput sa ma duc din-nou la volei si am vazut ca aveam un baiat nou in grupa big grin si el crezand ca is o incepatoare incerca sa ma mai ajute ( fiindca el era de la alta echipa de volei ). Pan la urma afla ca eu faceam de 2 ani si stia ca is profesionista. El i-a spus celei mai bune prietene ca ma iubeste pan la cer si inapoi. Prietena mi-a comunicat acest lucru si pan la urma am descoperit ca si eu il iubesc. Ne-am dat adresele de mess si am tot vorbit cred ca 3 luni cam asa. Dupa el mi-a sa ne intalnim in fata la Somes fiindca ii ceva important. Si cand ma duc, il vad cu o cutiuta mica care mi-o da, si ma pune sa citesc ( fiindca era un biletel ) pe el scria,, Vrei sa fi iubita mea? ^_^,, si eu bine inteles am raspuns DA.

Acum in prezent inca sunt cu el si in Aprilie facem un an kiss :X.

| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Pai s-a intamplat acum 2 ani in urma.Eram intru'n club seara pe la 11 si stateam la o masa cu niste tovarasi si am vazut ca niste fraieri nu o lasa in pace (nu o cunosteam) si m-am dus si m-am bagat pentru ea si dupa aia i-am zis daca vrea sa stea cu noi si am stat toti pana pe la 1 si dupa ea a zis daca vreau sa o conduc acasa ca ii este frica sa mearga singura sa nu se intalneasca cu aia care nu ii dadea pace.Si am mers pana sub scara si eu imi aprinsesem o tigara si i-am zis sa mai stea 5 minute sa termin (era doar un motiv sa mai vorbesc cu ea un pic).Si am stat de vorba pana pe la 2 jumatate.Iam cerut numarul si cand am plecat mi-a dat un pupic pe obraz si mi-a zis 'mersi'.Si am tinut legatura cu ea vreo 7 luni, ne vedeam ieseam impreuna dar nu facea nimeni primul pas.Si eu anul trecut prin mai a trebuit sa plec din tara si inainte sa plec am iesit cu ea si m-a sarutat si mi-a zis ca vrea sa stam impreuna.Si de atunci suntem impreuna.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Păi la mine a fost o frumoasă poveste.Într-o seară am fost invitată la o petrecere, toate fețele ziceau că băiatul respectiv(iubitul) pe nume Ștefan, așa și ele ziceau văi, văi tu știi că te place. Și eram bucuroasă mereu când auzeam asta happy. Când am fost acasă să o anunț pe mamă că voi merge la petrecere nu a fost de acord. Am început să ne certăm că sunt mare totuși și m-am enervat așa tare încât i-am zis că sutienul pe care îl port nu e de formă laughing. Până la urmă m-am închis în cameră m-am aranjat și am plecat ieșind pe geam( stau la parter )winking. Când am ajuns l-am vaut pe Ștefan că se sruta cu una. Totul în gândul meu era spulberat. Însă după mi-a explicat că faa aia la obligat și la sărutat forțat. Și multe prietene foarte bune mi-au spus și ele așa că m-am împăcat cu aceea idee. Apoi toți intrară în altă sală( unde avea loc petrecerea), dar el mă opriră să întru love struck. Atunci mă privi în ochi și-mi spuse că mă iubește. Eram ff fericitasa aud asta și ne-am sărutatlove struck. A foat un moment de neuitat :*. Până la urmă m-am împăcat cu mamă și eram cele mai bune prietene(și acum suntem love struck).

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Păi la mine a fost o frumoasă poveste.Într-o seară am fost invitată la o petrecere, toate fețele ziceau că băiatul respectiv(iubitul) pe nume Ștefan, așa și ele ziceau văi, văi tu știi că te place. Și eram bucuroasă mereu când auzeam asta happy. Când am fost acasă să o anunț pe mamă că voi merge la petrecere nu a fost de acord. Am început să ne certăm că sunt mare totuși și m-am enervat așa tare încât i-am zis că sutienul pe care îl port nu e de formă laughing. Până la urmă m-am închis în cameră m-am aranjat și am plecat ieșind pe geam( stau la parter )winking. Când am ajuns l-am vaut pe Ștefan că se sruta cu una. Totul în gândul meu era spulberat. Însă după mi-a explicat că faa aia la obligat și la sărutat forțat. Și multe prietene foarte bune mi-au spus și ele așa că m-am împăcat cu aceea idee. Apoi toți intrară în altă sală( unde avea loc petrecerea), dar el mă opriră să întru love struck. Atunci mă privi în ochi și-mi spuse că mă iubește. Eram ff fericitasa aud asta și ne-am sărutatlove struck. A foat un moment de neuitat :*. Până la urmă m-am împăcat cu mamă și eram cle mai bune prietene(și acum suntem love struck).

| dampel a răspuns:

De Craciun anul trecut...

| anonimu35 a răspuns:

Pai cand eram cam la 12 ani eram eu si cu cel mai bun prieten ne plimbam cu bicicletele pe strada si ma opreste fata de care imi placea foarte mult sa imi dea un biletel si a zis ca e de la prietena ei ca ma place foarte mult si ca vrea sa fim impreuna si i-am zis ca nu vreau ca mie deja imi place de cineva iar ea atunci mi-a zis ok.A plecat plangand acasa dar aveam id ei si i-am spus ca daca vrea sa fim impreuna sa imi arate cat de mult ma iubeste si i-am zis si fetei de care imi placea sa ma sarute cat mai pasional si cel mai pasional m-a sarutat fata care ma placea am simtit ca m-a sarutat mai cu dragoste si de atunci santem impreuna pana acum au trecut 4 ani de cand santem impreuna si ne iubim foarte mult.

| BestOfTheBest explică (pentru anonimu35):

Tu nu ai mai mult de 11 ani la cum scriihappy fara suparare