| Bebelushaaː a întrebat:

Cum v-ati despartit de ultimul/ultima iubit/iubita?

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cu capul sus si cu sperante multe!

Ne-am dat seama ca nu ne potriveam!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cu foarte multe lacrimi.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu i-am mai raspuns la telefon, el nu ma mai suna atat de des si asta ma oftica, cica era ocupat cu baculstraight face. Ok, era ocupat, dar trebuia sa-mi acorde atentie, in felul asta m-a pierdut.Si totul s-a finalizat cand intr-o seara a sunat de foarte multe ori si i-am trimis sms "abontaul Orange nu este disponibil pentru tine momentan" stiu ca am facut misto de el in seara aia, apoi la o saptamana m-a bagat in seama pe mess si m-a intrebat care e treaba cu "noi" si m-a intrebat de ce n-am mai vrut sa fiu cu el, am fost foarte sincera"cat timp tu ma asteptai in parc sau invatai, eu eram cu altul si cat timp stateam cu tine ma gandeam la el", la care m-a amenintat ca o sa-mi face ceva care ma va durea, asa cum l-a durut si pe el, la care eu i-am zis "stii ceva, ai avea tu bani cu caru, dar nu-mi pasa si tata e bazat, asa ca nu mai fi atat de sigur ca poti sa te razbuni atat de usor". Asta e pe scurtlaughing, de fapt si acum nu stie cum sa faca sa se bage in seama cu mine pe mess, deja a trecut 2 luni...

Bafta.

| Christina a răspuns:

Mi-a trimis un sms ca nu mai vrea sad. si cu 5 minute inainte ne-am vazut sad

| Bebelushaaː explică:

Wow. astea da despartiri urate

| rico1991 a răspuns:

Hmmmhee hee am fost dupa fosta la marehee hee big grin cu gandul de ai face o surpriza sihee hee surpiza a fost de partea meahee hee

| Lexy ♥ a răspuns:

El s-a despartit de mine spunandu-mi ca nu ma mai iubea de 1 an jumatate dar a stat cu mine ca ii erea mila sa imi spunawinking (app. am stat aproape 3 ani impreuna)

| danky a răspuns:

Eu nu as putea sa fac asa ceva niciodata o persoane care face asa ceva e o persoana care nu gandeste care nu stie ce face nu are sens sa te combini cu cineva si dupa ceva timp sa te desparti

| DeniSa_9048 a răspuns:

Pai azi m-am despartit de prietenul meulaughing
am stat appe 5 luni impreuna, la inceput eram de nedespartit in ciuda lucrurilor care se spuneau despre noi.Nu rezistam unul fara celalalt.Acum o luna mi-a zis ca el vrea sa ne despartim pentru ca s`a indragostit de alta fata, nu am stat in calea lui, dupa aproximativ 5 ore, dandusi seama pe cine iubeste mai mult a vrut sa ne reimpacam, since rnu prea mai vreoiam dar nu am rezistat fara el si ne-am imapcat, bineinteles ca intre noi numai era nimic la fel.Astazi i-am trimis sms si i-am zis ca vreau sa ne despartim deoarece nu ma mai iubeste si nici eu f tare ca la inceput.Si acum ma uit la cercei de la elsad.

| ladymax a răspuns:

El s-a despartit de mine sad si mi-a spus-o pe messinger, dupa un 1 si 5 luni, vroia pur si simplu sa fie pe cont propriu sa nu mai "depinda de nimeni"... dureros, dar acum am pe altcineva care ma face fericita happy

| Barbie_9570 a răspuns:

Simplu...nu l-am mai sunat.si dupa exact o luna m-a sunat. dar nu i-am mai raspunswinking. Apoi i-am raspuns cand m-a sunat cu nr ascuns, si am mai povestit la tel.In momentul de fata suntem amiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult de tot.LA fiecare e altfel.cateodata iese urat, cateodata cu bine. dar cand iubesti nu poate sa iasa bine niciodata o despartire happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am dat papucii dupa 8 luni, pentru ca am simtit ca minte foarte mult. Aveam dreptate. In ultima saptamana ma insela cu fosta. E un nesimtit. Nu stiu de ce mi-am irosit timpul cu el. Ma vrea inapoi acum, e cam tarziu. Life goes onwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ink mai stau cu el dar nu foarte mult timp...in relatia noastra mereu se baga cineva.defiecare cand ne impacam peste o sap iar se baga cineva.

oricum el le-a astazi la cateva prietene ca nu mai vrea sa stea cu mine.si astazi la scl cand l`am intreba a zis am glumit mha! si eu ma duceam la magazin.si el intra in curtea scolii sh cica : Ce mha ai inceput sa plangi? si a inceput sa rada.

oricum am aflat ca ma place un baiat!

intr-adevar il iubesc fff mult. da.

in seara asta voi discuta cu el! aaa si app acum o sap ne-am impacat cred ca ne-am dsp. de 5 sau 6 ori.

SHI PUN PARIU K DAK MA DESP. DE EL IN SEARA ASTA PESTE O SAP. IMI SPUNE SA NE IMPACAM!