| july00 a întrebat:

Cum v-ati dorii sa fie o fata?
Si cum tratati o fata..happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Imi imi plac fetele mereu cu zambetul pe buze si sa stie sa vorbesca,sa nu vorbesca badaran,sas fie finuta,si ma sa iubesca cu adevarat, formel nu conteaza numai sa nu fiee creata din nascare. daca o iubesc si ma iubeste ma arun si in foc pentru ea numai sa fie fricita, o gadil ii vorbesc frumos, o protejez, o scot la scu, prajituri, cadouri pentru ocazi nesemnificative, o iubesc. pa

28 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Sa stie sa scriehappy si sa fie atenta.la tot!

| DenisIonut01 a răspuns:

Daca te intelegi cu ea restul vin de la sine!

| oanaonitza26 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ai dreptate... daca toti baietii ar crede asa

| RAY a răspuns:

Cum v-ati dorii sa fie o fata?

in prezent de nici un fel toate sunt la fel deci ce mi-as putea dori

Si cum tratati o fata.
asa cum ma trateaza si ea

| Smile3 a răspuns (pentru RAY):

Ai o parere prea proasta despre fete! Doar pentru ca una te-a facut sa suferi, nu inseamna ca toate o vor face!

| RAY a răspuns (pentru Smile3):

La mine nu exista parere proasta vs parere buna la mine exista realitatea care se baseaza pe dovezi

| july00 explică (pentru RAY):

De unde sti ca toate sunt la fel? Ai fost cu toate de stii asta?

| RAY a răspuns (pentru july00):

De unde sti ca a existat mihai viteazu ai fost acolo?
eu ma ghidez pe dovezi, pe cea ce vad, observ, si uite asa am ajuns la concluzia asta provizorie, poate nu-i asa deci nu cred, din cate observ femeie vrea doar banii si sa profite de tine atat

| july00 explică (pentru RAY):

Daca numai din astea iti gasesti. problema ta..sa stii ca nu toate sunt la felwinking

| RAY a răspuns (pentru july00):

Demonstreaza-mi tu ca nu e asa

| july00 explică (pentru RAY):

Am intrebat doar :Cum v-ati dorii sa fie o fata?

Si cum tratati o fata.

Nu am zis ca demonstrez cuiva ceva happy

| Dariusuu a răspuns:

Cum ar trebui sa fie?

O fata nemachiata, fara operatii, sa isi arate frumusetea in mod natural, si sa fie cu zambetul pe buze.

Ar fi o fata perfecta, doar ca eu nu am gasit-o inca.

| july00 explică (pentru Dariusuu):

Mda..Succes in continuare, la cautare/. big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru july00):

Multumesc frumos.

| HouseHouse a răspuns (pentru Dariusuu):

Parca vorbesti de una din prietenele melebig grin(prietena nu iubita)

| Exilee a răspuns:

Pai cum s-o tratez... precum tratez toate persoanele iubite, cu dragostea meahee hee, doar ca inca nu am intalnit partenera potrivita si nu cred ca o sa o gasesc prea curand. As vrea sa ma accepte asa cum sunt, sa simta acel ''ceva'' pentru mine in conditiile in care si eu simt la fel si o sa o pretuiesc cu toata fiinta mea.

| IREros a răspuns:

O fata? hmm e asa de mult de scris.
Cu privire la aspect as fi ipocrit sa zic ca nu ma intereseaza dar in orice caz nu primeaza. Adica sa nu fie nici de 100 kg nici de 30 kg, oriunde intre 50-80 cred ca nu m-ar deranja depinde si de inaltime. Am fost si cu fete plinute si slabute, imi place sa le iubesc pe amandouabig grin.

Cu privire la personalitate si aici e baza, muuuult de zis: o sa incep prin a zice cum sa nu fie: aroganta, egoista, melodramatica, ipocrita. Mi-ar placea sa stie catusi de putin ce vrea de la viata, nu genul hai sa ne iubim si vedem dupa, sa stie daca vrea copii, cati ar vrea, etc. Sa ii placa sa facem lucruri impreuna, cumparaturi, gatit, plimbari etc. Sa nu vina de la munca si sa zica, nu am chef de nimic, nu vb cu tine, lasa-ma in pace. Oricat de obosita ar fi, sa aiba timp de mine cum si eu am de ea, imi e de ajuns sa stea pe umarul sau pieptul meu si sa se uite la tv, dar nu sa ma respinga ca nu are chef de mine.
Sa nu se ascunda de relatia noastra ( de exemplu nu ma saruta in public ca nu imi place, si asa mai departe).
Cum o tratez eu pe ea? Pai fericirea mea consta in fericirea ei, daca ea e fericita eu sunt fericit, daca ea e nefericita eu sunt de 2 ori nefericit, pentru ca nu sunt in stare sa o fac fericita. Ii zic ce simt pentru ea in fiecare zi, o sarut de fiecare data cand pot, o alint, o iubesc. O ajut la facut curat, la gatit, orice activitate, dupa care facem o baie impreunabig grin.
Ii fac cadori cat de des pot, oricat de minci si neinsemnate. Eh prea multe de zisbig grin

| july00 explică (pentru IREros):

Dragut din partea ta..chiar nu ma asteptam ca un baiat sa zica aceste lucruri. Cati ani ai? de curiozitate nimic altceva big grin

| IREros a răspuns (pentru july00):

24happy

| matesanosa a răspuns:

Muta as vrea sa o vad uneorihappysi cum as vrea sa tratez o fata:cu o telecomandawinking

| abNb a răspuns:

Fiecare are genul lui de fata. Dar in principiu astea sunt calitatile pe care le vrea un baiat de la o fata :
-desteapta
-frumoasa

asta e combinatia perfecta

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Sa aiba forme si sa fie frumoasa

| SyndicateW a răspuns:

1- O fata ar trebui sa ma iubeasca si sa ma respecte.
2- Eu cred ca e datoria mea de barbat sa o protejez si sa o fac fericita pe iubita mea.Tot timpul ii sunt alaturi si la greu si la bine.

| Andrei234141 a răspuns:

| OdeSsSsa a răspuns:

Paii..in primul rand sa fie cuminte, sa stie sa se comporte cu un baiat.Eu tratez fetele ca pe niste bibelouri, am fost mare grija de ele.App am 14 anibatting eyelashes.; d

| july00 explică (pentru OdeSsSsa):

Mai rar asa. Felicitari!

| robisuper a răspuns:

Pai mie mai mult imi plac cele mai inalte. ochi albastrii sau verzi si parul blondbig grin sa nu fie de aia EMO adica satanista

| iustyn93 a răspuns:

Sa nu te injure sa stie sa vorbeasca sa nu tipe sa se comporte frumos sa am incredere in ea sa nu ma insele