| Lovetolove a întrebat:

Cu cine ti-ai insela partenera/partenerul? >: De ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

Cu patul... specific doar in cazul in care sunt prea obosit laughing

| BonneLess a răspuns:

Gresit. Intrebarea era "cu cine nu ti-ai insela partenerul/partenera?".

| Oana92 a răspuns:

Cu nimeni, pentru ca nu vreau sa tin capul plecat de fiecare data cand ma privesc in oglinda. E un lucru josnic sa tradezi, iti bati joc in primul rand de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
CU NIMENI!
Nu-mi imi place sa insel!
Urasc inselatul categoric!
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Esti cretin/a. Nu as insela-o cu nimeni.

| anastasia9 a răspuns:

Nu mi-as insela partenerul ...nu inteleg de ce as faceo?

| UngratefulPC a răspuns:

Nu as insela-o. Cam asta e generatia din ziua de azi, ce intrebari. daca de-acum intrebi asa imi inchipui ce relatie "de durata" o sa ai in viitor.

| unleunou a răspuns:

Cu un Trabant.

| SwQy a răspuns:

Nu as insela-o cu nimeni. Deoarece o iubesc foarte mult!winking Si stiu ca toti avem cate un defect si in plus asta nu e important