| Marius925990 a întrebat:

Cum v-ati simtit cand ati dezvirginat o fata(pe prietena voastra)? va rog raspunsuri serioase ca sunt foarte curios

2 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Mas simti B0$$ laughing adica e ceva sa mai gasesti virgine plus m-as simti bine o fata virgina = o fata proaspata te simti fresh daca stai sa te gandesti happy

| MSM12 a răspuns:

Prima data o sa te stranga putin pana o mai largesti, o sa-i curga sange dar nu o va durea, tu continui si apoi tot va merge de la sine