| Ririru a întrebat:

Cand aveti o relatie si iubiti persoana respectiva. Cum va comportati cu ea? >:

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, eu cu prietenul meu m-am purtat foarte frumos mereu. L-am tratat ca pe un print, insa el nu a fost chiar asa cu mine cum mi-as fi dorit.Nu toata lumea e la fel, fiecare iubeste diferit...
Pai, din moment ce il iubesc, il alint, ii fac complimente, il ajut la nevoie, il respect, il asculti, sunt alaturi de el mereu, sunt tandra cu el si incerc sa nu i gresesc si sa il fac fericit.
Fac sacrificii pentru. el daca e cazul.

5 răspunsuri:
| Ririru explică:

@ abc, spre deosebire de tine nu am doar un neuron. Daca nu intelegi intrebarea, te rog frumos sa nu mai postezi la intrebarile puse de mine, ok?

Ma refeream cum se comporta cu ea, cat de des o suna, o alinta, etc.

Acum nu incerca sa-ti alungi si ultimul neuron ca sa`mi dai un raspuns "inteligent", ok? happy

| Азбука a răspuns:

E asa greu sa-ti dai seama? Ori n-ai ce face si incerci sa-i mai dai cate-un ghiont bietului neuron?
Uf! si el, saracu', nu poate sa scoata decat 3 intrebari la leu, ca la piata. Le asteptam pe urmatoarele doua.
Spor!

| Damian a răspuns:

Cat mai natural, intelegator, deschis la minte, la probleme, iubitor, etc.

| ioandreii a răspuns:

Pai esti cu ea in gand, cand te scoli, in timpul zilei si adormi cu ea in gand; si totusi iti este dor de ea. pai te preocupa mereu sa-i fie bine si sa-i fii pe plac.
tot ce faci, faci ca si cum ea te-ar urmari...
cand te apropii de ea ii simti fiinta ii simti respiratia si inima bate mai puternic...
api devii mai sensibil fata de ceilati mai gentil si mai creeativ, iubirea te inspira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai intr-o relatie trebuie sa fi tu insuti. Sa lasi de la tine, dar si sa te impui in fata persoanei iubite. Sa fiti tandrii si iubareti, cel mai mult conteaza pentru toate cuplurile comunicarea:*