| spad3r a întrebat:

Cum va imaginati persoana cu care veti trai pana la moarte?

la fata un baiat, la baiat o fata...

funda la cel mai interesant raspunswinking

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu am nevoie sa fie baiatul visurilor mele.Stiu ca asa ceva nu exista! Trebuie sa fie un baiat in care sa am incredere si sa-l cunosc de ceva vreme, pentru ca nu am de gand sa fac greseala sa ma casatoresc devreme cu cineva pe care nu cunosc.Pana la urma eu nu sunt adepta casatoriei, pentru mine nu e decat o bucata de hartie... well, e frumoasa petrecerea, dar bucata aia de hartie nu reprezinta dragostea ce i-o oferi partenerului ci decat casatoria "legala". Si tu ne-ai intrebat cum ne-o imagina...persoana cu care vom trai pana la moarte.
Cum am spus, trebuie sa fie cineva in care am incredere si sa-l cunosc de ceva vreme si chiar nu vreau sa atinga perfectiunea, pentru ca orice persoana care perfecta ajungi la concluzia ca nici macar nu o atinge oh go on.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca voi trai singur pana la moarte.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Daca este om de caracter, este suficient deoarece restul vin de la sine!
Pa, pa.

| User a răspuns:

Verde, contitutie a la Benjamin si mare cat un munte.

| DorelSudoru a răspuns:

Mio imaginez asa cum mi-o doressc...

Răspuns utilizator avertizat