| SkaRrY4MyLoV3 a întrebat:

Cum va intelegeti cu prietena/sotia?laughingFunda pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| madU_2074 a răspuns:

Bine.doar ca ma mai inseala el cu "ana".da de ew il iubesc si natongue

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma inteleg fenomenal de bine.

| Julia89 a răspuns:

Cu sotul ma inteleg superrrrrr bine, este un om de nota 10. ma rasfata mereu, cu orice lucru.

| deea89 a răspuns:

Ma intelegeam foarte bine la inceput cu iubitu`.Au aparut unele probleme, nu ne-am inteles si ne-am despartit.Acuma nici nu mai vb.Ma inteleg cel mai bine cu mine deci bine e sa fiu singura laughing)

| Buttercup30 a răspuns:

Bine.Ne certam, e impacam, ne iubimbatting eyelashes

| SkaRrY4MyLoV3 explică:

Bravo si eu ma inteleg fenomenal cu femeia talaughing

| volum a răspuns:

Eu MA inteleg bine cu iubita mea cu toate ca uneori ne mai si certam...dar asta nu ne poate despartihappy