| ZeroBarat1 a întrebat:

Cum va simtiti voi fetele cand stati langa un baiat atragator? Mandra ca stati langa el, aveti incredere in voi? Ceva de genu asta, daca intelegi ce vreau sa spun!

8 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Nu ma simt niici mai mandra, nici mai superioara celorlalti, ci doar normala, deoarece este si el un baiat ca oricare altul, nu e cu nimic mai prejos sau mai presus fata de ceilalti.
Imi este indiferent.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu stiu cum ma simt.Stiu doar ca trebuie sa'l cuceresc sau macar sa incerc.Adica nha...depinde de loc, spatiu, persoana! Oricum a simt binetongue

Bafta.

| madalicious a răspuns:

Un pic ciudat daca nu-l cunosc prea bine. Iar atunci cand vorbeste cu mine rosesc usor, si ma intimidez cand ma vede cineva cu el.
Iar atunci cand il cunosc foarte bine pe tipul atragator ma simt chiar foarte bine stand langa el, vorbesc cam despre tot.[mai mult ii pun intrebari.laughing] Deci ma simt bine, mandra, smechera chiar. laughing

| Liada a răspuns:

Linga un baiat prea atragator.mereu se invirt probleme.asa ca gaseste cu inima cine merita sa-ti tie de kompanie

| evoke a răspuns:

laughing ciudatstraight facelaughing daca nu-l cunosclaughing

| DraIneR a răspuns:

Ce simt? ma doare undeva rolling on the floor sincer

| moftuliki a răspuns:

Nu ma simt nici cum adica pana la urma este un baiat normal un om ca oricare altul big grin, si da normal ca am incredere in mine, bine cateodata mai am fluturi in stomak laughing dar nu tot timpul big grin

bye-bye :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiete, ti-au murit laudatorii? Daca intelegi ce vreau sa spun...