| Andrei199618 a întrebat:

Fetelor, voi cand stati pe o banca langa un baiat va excitati cand va atingeti? Sau vi s-a intamplat sa stati langa un tip, coleg de clasa etc si sa va atingeti accidental sa simtiti asa... o stare de excitare?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Andrei duci lipsa de sex naspa, dar ce te pe tine ce face o fata pe o banca? tu crezi ca toate fac ce faci tu in public pe banciile patriei romanesti?

| AirănMeidăn a răspuns:

da, direct in orgasm am dat fiindca l-am atins cu cotul

| AdiNutuu a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pff "sper sa nu fie si la baieti"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu iti raspunde maicutele de aici.

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu e excitare, din câte știu. Este doar o atracție. Îți bate inima, simți ceva, îl placi etc.

| ImCalledLamă a răspuns:

Da man. Așa, o stare ciudată...Gen "Băă, iți dau două palme de simți numai stări..."