| MihaelaMiikii a întrebat:

Cum vedeti voi dragostea? happy Vreau mai multe pareri happy!
* Sunt mai dragute fetele imbracate mereu sportt sau cele cu colantii..decolteu? laughing vreau doar sa vad pareri diferite. O seara buna

21 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu sunt fata, deci ar trebui sa-mi dau cu parerea despre baieti?

Baieti nu sunt in special atrasi de fetele care se imbraca sexi, doar in colanti si decolteuri, ci de fete care se imbraca ORICUM dar le sta bine ( pentru sex da, vor o fata mereu cu colanti si decolteu, cat mai dezbracata. Am auzit des la prieteni mei replica "Ce i-as face" dar niciodata "Mi-as faceo de iubita, pare o fata buna.".
Oricum te imbraci, trebuie sa-ti stea bine. Personal cred ca am un stil al meu, nu ma imbrac nici sport nici sexi, ci casual dar cu haine care ma avantajeaza. ( Nu mas mai imbraca in colanti si alte d-astea, de ce? Pentru ca TOATE mai nou se imbraca asa. )

Iar la baieti, prefer un baiat cu haine simple care tot asa, sa-l avatajeze. Prefer stilul Rapului, dar nu acela cu haine largi, lanturi, sepci si tricouri XXL, de fapt prefer stilul vestimentar al prietenului meu ( are el ceva aparte laughing ). Baieti cu freza in sus, blugi conici si tricouri in V mi se par penibili.

| RAY a răspuns:

Tu vb de sex nu de dragoste, cand e vb de sex preferam alea dezbracate care arata hot
sanii
fundul
vaginul
parul
semne de atractie si desigur fata asimetrica nr 1

| MihaelaMiikii explică (pentru RAY):

~ERAU DOUA INTREBARII SEPARATE*! 1.cum vedeti dragostea si 2. Care fete sunt mai dragute/atragatoare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt dragute cele imbracate normal, casual, fara sa arate nimic. Noi, baietii, ne uitam dupa fetele imbracate foarte sexy, ele au impresia ca invart baietii pe degete, dar nu e deloc asa, tot o fata cuminte e cea care ne da intotdeauna peste cap, chiar si fara sa se ajunga in pat, pe cand cele imbracate foarte sexy mai ajung si in anturaje gen - cu unul sau chiar doi baieti bazati, in masina, intr-o zona pustie "hai, dezbracarea, ce credeai, ca te duc sa te prezint lui mama?"

| Vi003 a răspuns:

Amoru iaste acea vraja care face pasarea sa cante, fluturele sa zboare, oaia sa behaie, fata sa chicoteasca si baiatu... sa-si puna o tona de gel in freza.winking

| marry95 a răspuns (pentru Vi003):

Deci sa inteleg ca atunci cand aud o oaie ca behaie inseamna ca e indragostita? laughing

| Vi003 a răspuns (pentru marry95):

Mai mult ca sigur, doar se-apropie Dragobetele si multe oi incep behaiala de primavara!

| marry95 a răspuns (pentru Vi003):

Toate oile behaie pana dupa 8 martie pe urma se linistesc laughing

| Vi003 a răspuns (pentru marry95):

Depinde ce primesc, sunt oi care se multumesc cu putin, altele vor "de firma"...winking

| marry95 a răspuns (pentru Vi003):

Pacat ca nu realizeaza ca tot oi sunt si cu firma si fara. laughing

| Vi003 a răspuns (pentru marry95):

Ei, unele au lâna si altele wool...winking

| marry95 a răspuns (pentru Vi003):

Mda...laughing ciobanii sunt de vina

| Vi003 a răspuns (pentru marry95):

...doar daca si-au uitat cardul acasa.big grin

| d3javw a răspuns:

Colantii cred ca sunt mai sexylaughingdar stiu ca sport tot pantaloni mulatii/colantii poarta fetele.

| marry95 a răspuns:

Dragostea nu tine de modul in care te imbraci. Dar totus baietii sunt mai atrasi de fetele care sunt mai feminine, nu se imbraca doar sport. Cele foarte decoltate sau foarte provocatoare sunt catalogate intr-un anumit fel nu tocmai placut.O fata trebuie sa fie sexy dar nu provocatoare. Sa fie feminina, decenta. Cu ce ii starnesti unui baiat curiozitatea daca tu esti dezbracata pe strada? O femeie poate sa fie sexy chiar si in trening.

| MihaelaMiikii explică (pentru marry95):

Sunt total de aceeasi parere happy! Like de la mine si respect pentru ce ai spuswinking

| marry95 a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Iee am un like laughing :*

| banell a răspuns (pentru marry95):

Ce-mi mai place cum vorbesti ma rog cum scriitongue

| banell a răspuns:

Sincer mie imi plac mult femeile care se imbraca sport.

| VSynKOn a răspuns:

laughing))) rolling on the floor)))))))