| Xonia a întrebat:

Fetele...ati fost domnisoare de onoare?
CUm e?
Ce ati facut?
In ce ati fost imbracate la biserica ati stat si seara/noaptea?

3 răspunsuri:
| M3ntosana a răspuns:

Da am fost...Si la biserica trebuie sa ti lumanarea nasilor cand o sa tio dea eihee hee. Am fost imbracata intr-o rochie pana la genunchi.Acum depinde, poti sa iti iei alta rochie la biserica si alta rochie cand o sa te duci la restaurant e alegerea ta happy. Mam dus la biserica apoi la restauranta pana la 12(noaptea).big grin

| MusicisMusic a răspuns:

Da... faza e ca nu am fost la o nunta oficializata in Romania, am fost in California dar mirii erau romani si a fost ca in Romania. Ti lumanarea nasilor, etc.Am fost imbracata intr-o rochie crem pana in pamant si am avut parul facut spirale...succes