| betty17 a întrebat:

Ce parere aveti despre pitipoanca.org? ma amuz, dar in acelasi timp imi este frica de ceea ce va deveni societatea romaneasca in viitor cand vad cata prostie este, unele chiar fete de 14 15 aniworried.totusi uneori exagereaza.sunt unele fete chiar dragute care sunt date doar cu un ruj mai roz, dar imbracate decent(la fel si pozitia) fara decolteu sau ceva de genu

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine este umor negru. Cum sa te amuzi cand vezi cum incet dar sigur societatea noastra va ajunge aidoma lor. Uita-ti va la filmul Idiocracy. Veti intelege cum putem sa ajungem.

| lia a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa ne amuze nimic. Mai bine am vedea acele persoane ca pe niste persoane nevoiase, iar excesul ca pe un strigat de ajutor.

lolita
| lolita a răspuns:

Urmaresc situl si ma gandesc cum se duce pe rapa tineretul din ziua de azi, cum ai zis si tu fete de 14-15 ani ce se gandesc la altceva, mai putin la invatat.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"Si totusi este trist in lume..."

| LNK a răspuns:

Acest site este amuzant, dar in acelasi timp si trist. Cand vezi atatea fete de bani gata facandu-si poze pe nu stiu unde in nu stiu ce pozitii iti vine rau. Nu spune nimeni sa nu iti faci poza, pentru ca atunci cand ma plictisesc, si eu cateodata imi fac poze doar ca sa ma amuz, dar ini niciun caz nu le pun pe Internet. Dar aceste fete "stilate" au grija sa se faca de ras de tot, punand poze peste tot pe Net. Dar din moment ce sunt foarte "cul" in niciun caz nu vor vedea cat de penibile sunt. Si ce sa mai spunem de status-urile lor pline de greseli gramaticale si cu "pupuri" la greu, dar asta e deja o alta poveste.
E trist ce se intampla, in curand Romania se va duce de tot de rapa, si e pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul este amuzant, pacat ca cei care fac subiectul site-ului nu vor realiza niciodata cat de penibili sunt. Acei tineri cu mintea scurta sunt "produsul" educatiei primite acasa, ei fiind oglinda mentalitatii parintilor lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am accesat niciodată, chiar numele dă dovadă de "inteligenţă"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau. unele sunt dragute si fara o tona de fond de ten, sunt atragatoare si fara tate+buric dezvelit.
dar sunt prastie! le inteleg pe cele de la tara. dar pe astea nu...

| Dez a răspuns:

Nu as intelege de ce sa iti fie frica sau asa mai departe pana la urma urmei fiecare face ce vrea cu el toti astia care nu le tace gura duk societatea in jos de ce aia ca isi fac si ei cate o poza chestia e ca tot pe voi va deranjeaja chiar nas stii de ce dar no inca comunismul strabate mintile oamenilor...big grin

| Dez a răspuns:

Si app mai e o chestie para nu toate persoanele au o poza penala sau amuzanta facuta din prostie cu prieteni chesti si altele... in plus am vazut pe acel site erau sa zic dansatoare de diferite dansuri dar no romanul cum nu poate intelege ca pentru diferite festivitati se folosesc costume el repede zice ca e o pitipoanca no si sa zicem ca tot aia de acolo duc viitoru de rapa...straight face