| RihannFenty a întrebat:

Cum vedeti voi homosexualitatea?

Răspuns Câştigător
| manuela22 a răspuns:

Nu e nimic de vazut in legatura cu homosexualitatea.acesti oameni sunt ca si noi numai ca au un alt orientament sexual. dupa parerea mea acesti oameni nu ar trebui marginalizati doar pentru simplul fapt ca sunt atrasi de persoane de acelasi sex.atat timp cat nu deranjeaza pe cei din jur pentru mine e ok.totusi ar trebui sa ne gandim putin ca traim intr-o societate democratica nu? ar trebui sa ne emancipam putin si noi si sa nu mai marginalizam lumea din motive prostesti.

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nimic impresionant, dar sincer gay imi provoaca scarca straight face

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna pai vorba manuelei nu e nimic de vazut in legatura cu homosexualitatea doar ca acesti oameni le place sa fie toti de acelasi sex.si mi se pare o mare prostie.de asta a creat Dumnezeu barbatul si femeia ca sa nu existe gay si lezbicence...ei nu sunt oameni normali si am vazut prin alte tari ca prostia asta chiar e legala sa se castoreasca doi gay sau doua lezbience.e o mare prostie! sa nu fii niciodata pe invers! Bafta! imi dai si mie o funda te rog?big grinbig grin!big grinbig grinbig grin

| russyy a răspuns:

Iarta-ma dar eu nu pot sa-mi imaginez cum un barbat sa se linga cu un barbat:O lezbiencele lafel.bine dar lezbiencele se simt bine.bai da cum poate sa se simta bine barbatii?:O:Olaughing Dumnezeu a dat barbat si femeie...nu barbat si barbat.

| johnyboy a răspuns:

Cum frate sa fii homalau cand sunt atatea femei frumoase pe pamantul asta? cum e frate in loc de un fund fin si rotund sa f*uti unul paros? huuuo!

| DakotaRoyse a răspuns:

Ceva natural, care nu trebuie discriminat. Oamenii aceia sunt la fel ca cei heterosexuali, bisexuali, etc. Nimic diferit, în afară de viaţa lor personală, care de altfel NU AR TREBUI SĂ NE PRIVEASCĂ PE NOI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt heterosexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne.este un lucru perfect normal, nu e ca si cum ai zice "vaii.asta are palarie rosie, ce urata e". E un lucru personal, cum este si comportamentul tau "in pat", fanteziile, sau orice altceva de genul asta. Atata timp cat oamenii resprectivi se inteleg, si este perfect legal.ce ai putea avea in potriva? nu mi se pare scarbos, absolut deloc, am auzit multi oameni care spun "sunt de acord cu gayi dar sa nu.i vad" nsutiu.mi se pare ok.