| DarkBoySexy a întrebat:

Imi puteti explica si mie treaba cu sarutul?
Acusi fac 14 ani si eu nu am avut primul sarut.
Va rog frumos sa nu radeti de mine ... si vreau cat mai repede un raspuns.
Cel mai expicit raspuns primeste funda. winking

Răspuns Câştigător
| andeutzacristina a răspuns:

Http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/

Aici vei gasi tot ce iti trebuie!

6 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Sall

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu e rusine ca nu te-ai sarutat pana la 14 anilaughing eu am 15 ani frate si nu mam sarutat chiar daca aveam multe sanse oricum ast fata potrvita sa ii ofer sarutul meu:Xrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Deniiidk a răspuns:

E simplu fa ceea ce simti! Funda?

| Ahb a răspuns:

Lasa-te purtata. Vei stii pe loc ce vei face, nu trebuie sa-ti planifici cum faci :*

| DarkBoySexy explică (pentru Ahb):

Sunt baiat... DarkBoySexy iti spune ceva?